Вода — то є життя, то є здоров'я

Вода - унікальна речовина, тому з учнями 1 класу ми здійснили подорож з Краплинкою. Діти поглибили  знання про одну з найпоширеніших речовин у природі — воду, про різні стани води, формували уявлення про роль та цінність води для всього живого, дали поняття про місце знаходження води в природі, розвивали спостережливість,  а також виховували допитливість, дбайливе ставлення до води. Ми провела з дітьми цікаві досліди, які допомогли наочно пояснити їм значення цієї рідини. Наші діти полюбляють експерименти, бо досліджуючи та експериментуючи можна відчути себе справжніми науковцями або навіть фокусниками. Учні ознайомились із казкою про хмаринку. Казка  розповіла дітям  про те, як утворюються дощові хмаринки і чому вони змінюють колір. Також діти переглянули мультфільм "Капітошка" і дізнались, де є вода в природі.

16:09 30.11.2021

Розмаїтий світ тварин у мистецтві

Всі діти люблять малювати.  Творчість для них - це величезна можливість думати, пробувати, шукати, експериментувати. А особливо, коли малюнок потрібно виконати нетрадиційними техніками.

16:04 30.11.2021