ЧАРІВНИЙ ЧОБІТОК ДЛЯ МИКОЛАЯ!

Напередодні свята Миколи Чудотворця на гуртку "Казковий світ іграшки" учні 1-Г класу своїми маленькими рученятами виготовили аплікацію з паперу,   "Чарівний чобіток". Вихованці виготовляли виріб з великим бажанням,   любов’ю, старанністю. Вони щиро вірять, що Святий здійснить їх   найпотаємніші мрії.

20:08 05.12.2023

STEM В ХІМІЇ - ЦЕ ЛЕГКО!

Моделювання - це наочно-практичний метод навчання.     Наочність   є необхідним засобом освітнього процесу на всіх  етапах    вивчення природничих наук у школі, так само як і практичний метод. Тому на уроках хімії учні створюють моделі молекул різних речовин: учні 7-В класу при вивченні теми «Будова молекул», а учні 10- Б при вивченні органічних сполук. Уроки проходять швидко, змістовно й цікаво!

10:23 04.12.2023