Дякуємо вам, Захисники!

Дорогі наші, Захисники! Знаємо, як вам тяжко..... Ми, учні 2-Г класу, наші рідні разом дякуємо вам  за  все, що ви, для нас робите можливе і неможливе!  Адресуємо вам найщиріші вітання з Різдвом Христовим та Новим роком! Чекаємо вас  з перемогою!

14:33 26.12.2023

Твори добро - даруй тепло

Напередодні Різдва Христового учні 7-А класу вирішили долучитися до волонтерського збору та подарувати нашим воїнам часточку свого тепла, турботи та різдвяного настрою. Діти зібрали подарункові бокси, наповнені смаколиками та необхідними речами, а також вклали листи з найкращими та найщирішими побажаннями для наших героїв. До збору долучився також учень нашого класу Кузора-Шум Богдан, який знаходиться у Хемпширі,  Англія. Адже де б ти не знаходився, Україна та рідна домівка у серці назавжди.

13:00 22.12.2023