STEM-УРОК - НОВИЙ ЕФЕКТИВНИЙ ФОРМАТ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ДО ЖИТТЯ

Стрімко розвивається суспільство. Щоб бути конкурентоспроможною, Україна повинна мати висококваліфікованих працівників. Тому зараз набирає швидких обертів в освітньому просторі нашої країни STEM-освіта.

13:16 25.01.2024

Інженерний тиждень - 2024: самі зможемо й іншим допоможемо!

Учні 7- Г класу в рамках проведення інженерного тижня активно працювали над втіленням проєктів, що допоможуть стати незалежними від зовнішніх умов. Простий ліхтарик із батарейок, діода та сірникової коробки допоможе під час вимкнення світла. Іграшка-антистрес  «Круть-верть» - гарний спосіб подолати нудьгу в  укритті під час повітряної тривоги. Окопні свічки даруватимуть тепло нашим захисникам. Інформацію підготувала асистент вчителя Горкавенко С. О.

12:35 25.01.2024

Інженерний тиждень-2024: Майстерність рук учнів 4-В класу

Програмою  інтегрованого курсу "Я пізнаю світ"  у 4-В класі, учні якого навчаються за науково-педагогічним проєктом "Інтелект України",  передбачено вивчення областей України. Нині вони знайомляться з Полтавською областю, одним із туристичних об"єктів якої є селище Опішня, де функціонує славнозвісний музей-заповідник українського гончарства.

15:42 24.01.2024